Märkaja Andy Andrews

16.20 15.88

Märkaja Mõnikord ei vaja inimene muud kui vaid veidi perspektiivi.

Andy Andrews

Ülemaailmne menuk

Laost otsas

Tootekood: Markaja Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Vaesus. Nurjunud abielu. Vanadus. Luhtunud unistused. Pankrotistuv äri. Ebakindel tulevik.

Alabama osariigi Orange Beachi linnakese asukaid viivad need probleemid meeleheitele, see tähendab surnud punkti. Lootusetus, ummikusse jooksnud elu, kus puudub muutustevõimalus.

Kuid vanale hulkurile Jonesile, kes märkab asju, millest teised mööda vaatavad, ei ole olemas surnud lõpp-punkti. Asjadele ja olukordadele tuleb vaadata vaid veidi laiema nurga alt, et tunda ära hetkes peituv ime ja võitluses peidus olevad edukuse alged.
Jones kulgeb saladuslikul moel läbi mererannikul asuva linnakese, püüdes leida tee nende elanike südametesse, ning jagab neile lihtsat tarkust ja lootust.
„Mina väidan, et olete täpselt selles kohas, kus te olema peate. Teile võib see jutt viljatu liivana tunduda, kuid miski ei vii rohkem edasi kui tõde. Ütlen teile, et kui te täna öösel pea maha panete, magate te viljakal pinnasel. Mõelge, õppige, palvetage, planeerige, unistage. Küll te varsti näete… mis teist saab.”

„Märkaja” on ainulaadne segu fiktsioonist, allegooriast ja inspiratsioonist, milles andekas jutustaja Andy Andrews näitab, kuidas märkajaks saamine võib igaveseks muuta meie elu.

Kane kujundaja Reet Helm
Kirjastus Ersen

Ilmumis aasta: 2015
Andy Andrews The noticer 2009
Lehekülgi: 200lk
tavaformaadis pehmete kaantega

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Märkaja Andy Andrews”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga