KKK

 

Kui pikk on tarneaeg?

 

V: Toote kirjelduses on märgitud kas toode on laos(see tähendab kohe saadaval) või

tellimisega (sellisel juhul on märgitud juurde tarneaeg). 

Laos olemasolevad tooted saadetakse välja hiljemalt 3 tööpäeva jooksul peale arve tasumist ja edasine paki kulg sõltub juba Eesti posti kiirusest või saatmisviisist. 

 

 

Soovin osta toodet aga minu suurus on otsas. Kas on võimalik juurde tellida?

 

V: Kui toode on laost lõppenud võib olla seda võimalik tarnijalt juurde tellida. Täpsema info ja saadavuse/tellimise võimalikkuse kohta saad infot võttes ühendust meie klienditeenindusega info@buum24.ee

Võimalusel tellime kindlasti juurde, kuna aga paljud tooted vahelduvad ei pruugi alati see võimalik olla.

 

 

Kas tooteid on võimalik enne ostmist proovida?


V: Buum24.ee on e-pood ja proovimise võimalus enne ostmist kahjuks puudub. Toote mittesobivusel on võimalik see tagastada 14 päeva jooksul. Sobivaima suuruse valikuks on toodetekirjelduses lisatud mõõdud, koos lisainfo ja piltidega, vajadusel küsi lisa.

 

 

Kui tellin vale suuruse kas on võimalik toodet vahetada?


V: Tellides vale suuruse on võimalik toode ümber vahetada. Kindlasti lugege kauba tagastamist puudutavat infot. Kui kahtlete tutvuge tootekirjelduses antud mõõtudega ja kui suurus jääb kahe suuruse vahele soovitame alati valida suurem number.

 

 

 

Kui suurus ei vasta nii õelda õigetele suurustele?

 

V:  Tasub arvesse võtta, et igal  tehasel on õigus kasutada oma numeratsiooni süsteemi, mis ei pruugi kattuda sellega, millega ehk klient on harjunud.Seega soovitame alati vaadata toodete juures mõõtusid.See annab kõige parema ülevaate, kas toode sobib või mitte.

Klienditeenindus


KMK Buum OÜ © 2018