Müügitingimused

 

1.1. Tingimused kehtivad e-kaupluse www.Buum24.ee, kelle esindajaks on osaühing KMK Buum  ja klientide (edaspidi Klient) vahel kaupade ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Üldised tingimused ei või olla vastuolus Eesti vabariigis olevate seadustega.
1.3. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kliendi ja KMK Buum OÜ vahelisi suhteid head tavad, Tellimis ja tasumisjuhend ning muudwww.buum24.ee lehel olev ostu info.

1.4. Buum24 jätab endale õiguse muuta ette teatamata tootete hindasid, tekste või saadavust. Ostja poolt juba kinnitatud tellimuses hindu ei muudeta.
1.5. Buum24 ja Klient kauplevad www.buum24.ee lehe kaudu käesolevate tingimuste alusel ning koduleheküljel tellimust vormistades ja ettemaksu sooritades kinnitab Klient, et ta on tutvunud tingimustega ja nendega nõustunud.

1.6. Buum24 kodulehel müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%, hindadele lisandub kohaletoimetamise tasu vastavalt kohaletoimetamise viisile.

1.7.  Toodete ostukotti lisamisega ei ole klient veel kohustatud tooteid ostma, kuni tellimuse kinnitamiseni on need saadaval ka teistele klientidele. Vajadusel saab ostukotis olevate toodete koguseid muuta ja vajadusel neid ka ostukotist eemaldada.

1.8. Tellimuse vormistamiseks vajutab Klient nupule "Kinnita tellimus."

1.9. Klient kohustub lehekülje kasutajaks registreerumisel ja tellimuste võrmistamisel esitama täielikult tõeseid isikuandmeid.

 

1.10. Klient kinnitab iga toimingu tegemisega leheküljel, et ta on õigus- ja teovõimeline isik, kellel on õigus teha leheküljel võimaldatud tehinguid.

 

1.11. Andmeid, mida on Buum 24 saanud kliendilt lehekülje kasutajaks registreerumisel või tellimuste täitmisel ei anta üle kolmandatele kõrvalistele isikutele ega avalikusta, välja arvatud seadusega ette nähtud korras või juhtudel ja tellimuse täitmiseks vajalikul määral.


1.12. Tellimuse vormistamisel kontrollib klient et saaja andmed on õiged ja valib endale sobivaima kohaletoimetamise viisi.

 

1.13. Kui Klient on tellimuse kinnitanud, saadetakse Kliendi poolt sisestatud e-posti aadressile ettemaksuarve, mille alusel saab kauba eest tasuda.

1.14 Müügileping loetakse sõlmituks juhul, kui klient on 3 kalendripäeva jooksul tasunud vähemalt 50% kauba maksumusest KMK Buum OÜ Arveldusarvele kui ei ole kokku lepitud teisiti.

1.15 Kaup postitakse 3 tööpäeva jooksul alates 100% ettemaksu laekumisest KMK Buum OÜ Arveldukontole.

1.16 Kui klient soovib pikemat maksetähtaega, peab ta sellest teavitama e-posti info@buum24.ee või telefoni 568 30 844 teel. Vastasel korral loeme tellimuse tühistatuks peale maksetähtaja ületamist.

Broneerimis tasu on 3 Eur ettemaksuarve alusel tasumisele kuuluvast summast. Juhul kui klient soovib broneeringut hiljem tühistada või jätta välja ostmata siis broneerimistasu ei tagastata.

1.17. Enam kui 3 tühistatud tellimuse korral on Buum24 õigus kasutajakonto blokeerida. 

 

Tagastamine ja vahetamine:
 

- Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis.

- Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud tuleb tellijal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.  Võimalikul tagastamissoovil ava palun tootepakend ettevaatlikult, seda kahjustamata.

- Kaup paki tagastamiseks korrektselt

- Kaubal ei tohi olla parfüüni, suitsu, pesuvahendi ega muid lõhnasid ega jälgi kosmeetikatoodetest. Kauba rikkumisel on KMK Buum OÜ-l õigus tagastatud tootest keelduda.

Toote tagastamisel või ümber vahetamisel tuleb toode tagasi saata Smartposti või omniva teel. Selleks täida palun tagastamise vorm kodulehel või saada kiri info@buum24.ee ning saadame sulle tagastamiseks andmed. Postikulud tagastamisel tasub ostja.

Raha toote eest tagastatakse esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates paki tagasi saabumisest meie lattu. Tagasimakse tehakse samale arvelduskontole millelt on tulnud tasumine tellimuse eest.

 

 

Klienditeenindus


KMK Buum OÜ © 2018